پا قانون مالیات ساختمان درآمد مالی اخبار اقتصادی و بازرگانی

پا: قانون مالیات ساختمان درآمد مالی اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تجمع ۵ ساعته نفتی‌ها برابر وزارت نفت به دادگاه‌ کشیده شد

سازمان بازرسی کل کشور به طلبکاران نفت اعلام کرد که مدارکشان را به این شرکت بدهند و در دادگاه‌های عمومی از مالکان این کلوب شکایت کنند.

تجمع ۵ ساعته نفتی‌ها برابر وزارت نفت به دادگاه‌ کشیده شد

تجمع ۵ ساعته نفتی ها برابر وزارت نفت به دادگاه کشیده شد

عبارات مهم : دادگاه

سازمان بازرسی کل کشور به طلبکاران نفت اعلام کرد که مدارکشان را به این شرکت بدهند و در دادگاه های عمومی از مالکان این کلوب شکایت کنند.

به گزارش ایسنا، طلبکاران کلوب نفت امروز (یک شنبه) ساعت ۱۱ به وزارت نفت رفتند تا شاید بتوانند روزنه امیدی جهت رسیدن به پول ارزش کسب کنند. در بین طلبکاران حاضر در این تجمع، علی رضا بیرانوند، وحید امیری، مهرداد خانبان و افرادی حضور داشتند که تنها ۵ میلیون تومان از این کلوب بدهی داشتند. آن ها که خواهان ملاقات با یکی از معاونان وزیر نفت بودند، در نهایت با عدم پاسخگویی آنان روبه رو شدند تا جهت پیگیری بیش تر به شرکت بازرسی کل کشور رفتند.

تجمع ۵ ساعته نفتی‌ها برابر وزارت نفت به دادگاه‌ کشیده شد

آن ها در شرکت بازرسی با خداییان، مدیر کل بازرسی و نظارت وزارت ورزش و جوانان جلسه برگزار کردند. در آخر پیگیری پنج ساعته طلبکاران کلوب نفت، محسن سیدی مربی سابق نفت راجع به نتیجه جلسه ارزش با خداییان اظهار کرد: شرکت بازرسی به ما اعلام کرد که از مالکان کلوب به دادگاه های عمومی شکایت کنیم. همچنین به ما گفتند که کپی حکم کمیته انضباطی، کپی قراداد و برگه هایی که مدیران کلوب به ما داده اند را به شرکت بازرسی بدهیم تا آن ها کارهایمان را پیگیری کنند.

واژه های کلیدی: دادگاه | سازمان بازرسی | وزارت ورزش و جوانان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs